Палата податкових консультантів України
Про професію
Хто такий податковий
консультант, вимоги, перелік і
вартість послуг та ін.
Семінари/Вебінари
Семінар «Актуальні питання опо
даткування податкова лібералі
зація» 4 Грудня 2015 р.
Новини
Найважливіші новини Палати
податкових консультантів
Питання
Актуальні питання

Хто такі податкові радники (консультанти)?

Це одна із найбільш престижних та високоплачуваних професій у багатьох країнах світy.

Податковий радник (консультант) - це спеціаліст у галузі фінансового обліку, податкового законодавства та пов'язаних із ним галузях. Основна ціль його діяльності – це мінімізація ризиків юридичних та фізичних осіб у сфері оподаткування...

Cемінар «Актуальні питання оподаткування: податкова лібералізація»

Податкова лібералізація: що пропонує проект закону №3357? Найсвіжіші роз'яснення та відповіді на всі технічні питання від наших експертів!

Шановні панове,

ДПС України у ІНК №2457/6/99-00-05-06-02-06/ІПК від 17.06.2020 року видала роз'яснення з ПДВ-наслідків операцій з деривативами (форвардних контрактів).

В даній ІНК базовим активом, під який випускаються деривативи, були майнові права на об'єкт нерухомості в об'єкті будівництва. Тобто по суті продавалися майнові права на нерухомість..

При цьому податкова служба повідомила, що:

- операції з продажу таких деривативів не оподатковуються ПДВ на підставі п. п. 196.1.1 ПКУ;

Хто такі податкові радники (консультанти)?

Це одна із найбільш престижних та високоплачуваних професій у багатьох країнах світy.

Податковий радник (консультант) - це спеціаліст у галузі фінансового обліку, податкового законодавства та пов'язаних із ним галузях...

Слідами бенефіціара


Концепція бенефіціарного власника з'явилася у вітчизняному законодавстві, як відомо, завдяки бажанню податкових органів знайти... ефективний інструмент боротьби...

Інтерв'ю с Головою Палати податкових консультантів Киргизстана


Стаття доступна в російській редакції...

12 кроків припинення діяльності Благодійного фонду


Закономірно, що на етапі припинення діяльності громадської організації чи благодійного фонду можуть виникати ряд питань...

Всеукраїнський форум "Зміни до податкового кодексу"

1 жовтня 2015 року
ТПП України
вул. Велика Житомирська, 33

ПРЕС-РЕЛІЗ

ЗМІНИ ДО ПОДАТКОВОГО КОДЕКСУ ОБГОВОРЯТЬ У ТПП УКРАЇНИ

1 жовтня 2015 р. у Торгово-промисловій палаті України відбудеться Національний форум з актуальних питань у сфері оподаткування. Необхідність проведення такого заходу викликана наболілими для бізнесу проблемними питаннями відносин із фіскальними органами.

План заходу передбачає дискусію щодо податкового законодавства, проблем у відносинах малого та середнього бізнесу з фіскальними органами, питань митного оподаткування, змін у податковому законодавстві тощо.

До участі у форумі залучені ключові експерти Державної фіскальної служби України, Міністерства фінансів України, представники галузевих асоціацій, Палати податкових консультантів, представники юридичних компаній тощо. Також передбачається участь в обговоренні депутатів Верховної Ради України.

Основні теми форуму – податкова реформа 2015, електронне адміністрування ПДВ, митні питання в контексті податків і зборів, зменшення податкового тиску на фонд оплати праці, проблеми у взаємодії між бізнесом та фіскальними органами у розрізі різних галузей економіки.

Податкова реформа 2015 має зупинити падіння економіки і сформувати конкурентні податкові умови для розвитку бізнесу. Задля цього має бути зменшене податкове навантаження на фонд оплати праці, збережена спрощена система оподаткування, а взаємини між платниками податків і державою мають будуватися на принципах взаємоповаги та довіри.

За додаткової інформацією щодо участі можна звертатися за тел. (044) 279 29 31 або e-mail: elv-ird@ucci.org.ua.

Акредитація ЗМІ проводиться за тел. (044) 279-89-11, e-mail: ove-pr@ucci.org.ua. Контактна особа – Ольга Єльченко.


Fatal error: Class CToolsCssCache contains 1 abstract method and must therefore be declared abstract or implement the remaining methods (DrupalCacheInterface::__construct) in /home/ppk/ppk.org.ua/www/sites/all/modules/ctools/includes/css-cache.inc on line 52