Палата податкових консультантів України
Про професію
Хто такий податковий
консультант, вимоги, перелік і
вартість послуг та ін.
Семінари/Вебінари
Семінар «Актуальні питання опо
даткування податкова лібералі
зація» 4 Грудня 2015 р.
Новини
Найважливіші новини Палати
податкових консультантів
Питання
Актуальні питання

Хто такі податкові радники (консультанти)?

Це одна із найбільш престижних та високоплачуваних професій у багатьох країнах світy.

Податковий радник (консультант) - це спеціаліст у галузі фінансового обліку, податкового законодавства та пов'язаних із ним галузях. Основна ціль його діяльності – це мінімізація ризиків юридичних та фізичних осіб у сфері оподаткування...

Cемінар «Актуальні питання оподаткування: податкова лібералізація»

Податкова лібералізація: що пропонує проект закону №3357? Найсвіжіші роз'яснення та відповіді на всі технічні питання від наших експертів!

Хто такі податкові радники (консультанти)?

Це одна із найбільш престижних та високоплачуваних професій у багатьох країнах світy.

Податковий радник (консультант) - це спеціаліст у галузі фінансового обліку, податкового законодавства та пов'язаних із ним галузях...

Слідами бенефіціара


Концепція бенефіціарного власника з'явилася у вітчизняному законодавстві, як відомо, завдяки бажанню податкових органів знайти... ефективний інструмент боротьби...

Інтерв'ю с Головою Палати податкових консультантів Киргизстана


Стаття доступна в російській редакції...

12 кроків припинення діяльності Благодійного фонду


Закономірно, що на етапі припинення діяльності громадської організації чи благодійного фонду можуть виникати ряд питань...

ПРОЕКТ «Англійська для податкових консультантів»

Палата податкових консультантів пропонує покращити знання податкової термінології англійською. Для цього Академія Палати податкових консультантів розпочинає цикл заходів для всіх зацікавлених. У найближчий час планується провести наступні семінари.

 1. Семінар про податкову систему Україну. Рівень 1 (вступний курс).

  Одноденний семінар для тих, хто хоче дізнатися як працює податкова система України та водночас отримати знання щодо податкової термінології англійською мовою. Захід розрахований на власників бізнесу, юристів та економістів, студентів і всіх тих, хто цікавить не лише тим як працюють податки в Україні, а й прагнуть покращити свій рівень професійності шляхом вивчення додаткової податкової термінології англійською.

  Дата проведення: 28 березня 2015 рокуЗареєструватися
  Повторний захід – 25 квітня 2015 рокуЗареєструватися
  Час проведення: з 10.00 до 16.00

  Вартість: одноденний семінар – 800 грн. (включаючи вартість роздаткових матеріалів); для студентів – знижка 20%;
  для членів Палати податкових консультантів – безкоштовно.

  Реквізити для оплати

 2. Податкова термінологія англійською. Рівень 2 (для практикуючих професіоналів).

  Одноденний семінар, на якому будуть надані відповіді на питання:

  • Яку податкову термінологію англійською мовою коректно застосовувати при складанні звітності, договорів, консультацій, листування із іноземними контрагентами?
  • Як застосовуються та тлумачаться терміни для цілей податкового планування в транснаціональному бізнесі?
  • Які є джерела пошуку інформації щодо особливостей оподаткування, роботи, можливостей податкового планування у різних країнах?

  Захід розрахований на власників бізнесу, практикуючих юристів, бухгалтерів та економістів, студентів і всіх, зацікавлених у самоосвіті.

  Дата проведення: 4 квітня 2015 рокуЗареєструватися
  Повторний захід – 2 травня 2015 рокуЗареєструватися
  Час проведення: з 10.00 до 16.00

  Вартість: одноденний семінар – 1000 грн. (включаючи вартість роздаткових матеріалів); для студентів – знижка 20%, для членів Палати податкових консультантів – безкоштовно.

  Реквізити для оплати

 3. Міжнародна податкова термінологія ЄС англійською. Основні принципи оподаткування, що застосовуються в ЄС. Рівень 3 (для професіоналів).

  Одноденний захід для професіоналів, які працюють або планують працювати в міжнародних компаніях. Під час семінару будуть розглянуті наступні питання:

  • Правильності використання термінології англійською при виплаті за кордон оплати за послуг, роялті, дивідендів, процентів;
  • Коректності перекладу особливостей українського валютного, податкового, митного законодавства для іноземців;
  • Використання деяких скорочень у назвах податків (елементу податку), податкових визначень, які застосовуються в міжнародній практиці;
  • Підходів до опрацювання іноземних нормативно-правових документів (національних законів, Директив ЄС, Конвенцій про уникнення подвійного оподаткування, тощо);
  • Достовірності джерел для пошуку і уточнення інформації при складанні чи перевірці договорів, первинних документів, легалізації (апостилювання) документів, тощо.

  Дата проведення: 18 квітня 2015 рокуЗареєструватися
  Повторний захід – 6 травня 2015 рокуЗареєструватися
  Час проведення: з 10.00 до 16.00

  Вартість: одноденний семінар – 1500 грн. (включаючи вартість роздаткових матеріалів); для членів Палати податкових консультантів – безкоштовно.

  Реквізити для оплати

Місце проведення: вул. Предславинська, 28, каб. №605 Навчальний холл Академії Палати податкових консультантів.

Учасники отримають сертифікати, роздаткові матеріали, які можна буде використовувати надалі для роботи та для самоосвіти. Найактивніші учасники отримають подарунки від Палати.

Заходи проводитимуться лекторами ГО «Палати податкових консультантів» – Людмилою Косаренко, Іриною Бойко та Ларисою Антощук.

Детальніше за телефоном: (044) 361 -36 -88 (Катерина)


Fatal error: Class CToolsCssCache contains 1 abstract method and must therefore be declared abstract or implement the remaining methods (DrupalCacheInterface::__construct) in /home/ppk/ppk.org.ua/www/sites/all/modules/ctools/includes/css-cache.inc on line 52